Lomakohteet

MTLH järjestää lomia kymmenissä lomakohteissa ympäri Suomea. Lomakohteissa järjestettävien lomien alustavat lomaohjelmat löytyy Lataa ohjelma-linkkiä painamalla pdf-tiedoistona.
 

Anttolanhovi www.anttolanhovi.fi Lataa  ohjelma »
Break Sokos Hotel Bomba www.sokoshotels.fi/fi/nurmes/sokos-hotel-bomba Lataa  ohjelma »
Herttuan kuntoutuskeskus (Healthlake Oy) www.herttua.fi Lataa  ohjelma »
Hotelli Kajaani (AAP Group Oy) www.hotellikajaani.fi Lataa  ohjelma »
Hotelli Nuuksio (ent. Hotelli Siikaranta) www.hotellinuuksio.fi Lataa  ohjelma »
Hotelli Rantakalla www.rantakalla.fi Lataa  ohjelma »
Hotelli Ylläsrinne www.yllasrinne.com Lataa  ohjelma »
Hyvinvointi Sampo (Kalevalan Kuntoutuskotisäätiö) www.hyvinvointisampo.fi Lataa  ohjelma »
Härmän Kylpylä (Härmän Kuntoutus Oy) www.harmankylpyla.fi Lataa  ohjelma »
Ikaalisten Kylpylä www.rantasipi.fi/hotellit/ikaalinen/fi_FI/etusivu/ Lataa  ohjelma »
Imatran Kylpylä www.imatrankylpyla.fi Lataa  ohjelma »
Invalidiliiton Kuntoutus Oy www.validia-kuntoutus.fi/portal/fi/lahti/ Lataa  ohjelma »
Kopolan kurssikeskus www.kopolakuhmoinen.fi/ Lataa  ohjelma »
Kruunupuisto (Kruunupuisto Oy) www.kruunupuisto.fi Lataa  ohjelma »
Kunnonpaikka www.kunnonpaikka.com Lataa  ohjelma »
Kuntoutumiskeskus Apila (Kuntoutumiskeskus Apila Oy) www.kuntoutumiskeskusapila.fi Lataa  ohjelma »
Kuntoutuskeskus Kankaanpää www.kuntke.fi Lataa  ohjelma »
Kuntoutuskeskus Ruissalo/Ruissalon Kylpylä (Sunborn Saga Oy) www.ruissalo.fi Lataa  ohjelma »
Kuortaneen Urheiluopisto www.kuortane.com Lataa  ohjelma »
Kuulo-Auris Oy www.auris.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Kuntoranta (Kuntoranta Oy) www.kuntoranta.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Peurunka www.peurunka.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Päiväkumpu (Karjalohjan Päiväkumpu Oy) www.paivakumpu.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Rauhalahti www.rauhalahti.fi Lataa  ohjelma »
Santa´s Resort & Spa Hotel Sani (Kylpylähotelli Sani) www.kalajokiresort.fi Lataa  ohjelma »
Kylpylähotelli Summassaari (Saarijärven Kylpylä Oy) www.summassaari.fi Lataa  ohjelma »
Kyyhkylä/Mikkeli (Kyyhkylä Oy) www.kyyhkyla.fi Lataa  ohjelma »
Lapin Kuntoutus Oy www.invalidiliitto.fi/portal/kuntoutuskeskus/lappi/ Lataa  ohjelma »
Lehmirannan lomakeskus www.elakeliitto.fi/lomakeskus+lehmiranta/lehmiranta/ Lataa  ohjelma »
Liikuntakeskus Pajulahti (Valtakunnallinen valmennus- ja liikuntakeskus Oy) www.pajulahti.fi Lataa  ohjelma »
Loma- ja kurssikeskus Koivupuisto www.koivupuisto.com Lataa  ohjelma »
Lomakeskus Huhmari www.lomakeskushuhmari.com/ Lataa  ohjelma »
Mantan Luontopalvelut www.mohkonmanta.net/luontopalvelut.htm Lataa  ohjelma »
Meri-Karinan toiminta- ja palvelukeskus (Meri-Karinan toiminta- ja palvelukeskus /Lounais-Suomen syöpäyhdistys ry) www.merikarina.fi Lataa  ohjelma »
Nuorisokeskus Piispala www.piispala.fi Lataa  ohjelma »
Rokua Health & Spa (Rokuan Kuntoutus Oy) www.rokua.com Lataa  ohjelma »
Spa Hotel Runni www.runni.fi Lataa  ohjelma »
Spahotel Casino (Primehotel Savonlinna Oy) www.spahotelcasino.fi Lataa  ohjelma »
Sport & Spa Hotel Vesileppis (Sport & Spa Hotel Vesileppis Oy) www.vesileppis.fi Lataa  ohjelma »
Suomen Latu Kiilopää (Suomen Latu ry) www.kiilopaa.fi Lataa  ohjelma »
Tanhuvaaran Urheiluopisto (Tanhuvaaran Säätiö) www.tanhuvaara.fi Lataa  ohjelma »
Ukkohalla-Paljakka (Hiihtokeskus Ukkohalla-Paljakka Oy) www.ukkohalla.fi Lataa  ohjelma »
Vuokatin Urheiluopisto (Vuokatin Säätiö) www.vuokattisport.fi L​ataa  ohjelma »
Yyterin Kylpylähotelli (Yyterin Kylpylähotelli Oy) www.yyterinkylpyla.fi Lataa  ohjelma »